Radyositem.net(fm.tc) Kullanım Sözleşmesi


Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Radyositem.net(fm.tc) web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Telif Hakları: Sağlanan servislerin teknik içeriği Radyositem.net(fm.tc) web sitesine aittir. Kullanıcı taraflı uygulamaların içeriği kullanıcıya aittir.
Kullanıcı Yükümlülükleri: Radyositem.net(fm.tc) sitesine üye olan veya bilgilerini paylaşan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.
Radyositem.net(fm.tc) sürekli güncellenen bir site olmasından dolayı, site üzerindeki bilgiler, özellikler ve servisler değişebilir.
Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : Radyositem.net(fm.tc) sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere ve referanslara bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar reklam veya bilgi amaçlı yapılmış yönlendirmeler olabilir.
Radyositem.net(fm.tc) sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Radyositem.net(fm.tc) yönetimi sorumlu tutulamaz.
Hak ve Sorumluluklara Dair : Radyositem.net(fm.tc) sürekli güncellenen bir site olduğundan dolayı Radyositem.net(fm.tc) yönetimi site içeriğinde oluşabilecek içerik veya sistem hatalarından sorumlu tutulmaz.
Hertürlü içerik değişikliği istediği zamanda yapabilir. Bu hatalardan dolayı doğabilecek bilgi hatasından Radyositem.net(fm.tc) yönetimi sorumlu tutulamaz.
Radyositem.net(fm.tc) yönetimi sitenin kullanımdan doğabilecek direkt ve dolaylı hiç bir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Kullanıcılar Radyositem.net(fm.tc) sitesini kullanmaya başladıkları andan itibaren bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Radyositem.net(fm.tc) yönetimi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Radyositem.net(fm.tc) Üyelik Sözleşmesi


1.Taraflar
a.Radyositem.net(fm.tc)
b.Radyositem.net(fm.tc) internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Üye)
2.Sözleşmenin İçeriği
Radyositem.net(fm.tc) sitesine üye olan kullanıcı sahibi olduğu sayfa veya sayfalarda:
1.Müstehcen içerik
2.Siyasi propanganda içeren içerik
3.Kişi hak ve özgürlükleri aleyhine yayınlanan içerik
4.Herhangi bir kurumu (özel veya devlet farketmez) aşağılayıcı ve kimliğini zedeleyici içerik
5.Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca internet ortamında yayınlanması yasak olan her türlü içerik
Bu veya bu benzeri içeriklerin yayınlanması,reklam edilmesi veya dağıtılması yasaktır.
3.Cezai Yaptırımlar
Sözleşme maddelerine uymayan kullanıcıların tüm verileri sistemden silinir.
Maddi veya manevi zarar sağlayan üyeler hakkında gerekli görüldüğü takdirde mahkemelere başvurulur.
Gerekli görüldüğü takdirde sistem verileri mahkemelerde delil olarak kullanılabilir.
Radyositem.net(fm.tc) sitesine üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
ÖNEMLİ:
Radyositem.net(fm.tc) websitesi tamamıyla istatistik verileri ve oturum verileri için internet tarayıcısı tabanıyla oluşturulan Cooike (çerez) adı verilen geçiçi dosyaları kullanır.
Dosyalar zararsız ve kullanıcının hiç bir özel bilgisini aktarmamaktadır.
Aynı zamanda sisteme giriş, çıkış işlemlerinde kullanıcının ip adresi, işletim sistemi, tarayıcı bilgisi gibi veriler kayıt altına alınır. Bu işlem tamamıyla güvenlik için yapılmaktadır.